زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۱۱، ۰۵:۲۶ ب.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش

مدیرکل

ليسانس
اعتبار: 70
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9910
10485 سپاس گرفته‌شده در 3565 ارسال
ارسال: #1
پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش
سلام به همه عزيزان
كاربران عزيز سايت اگر پيشنهاد ويا انتقادي از نحوه عملكرد مديران وناظمين سايت ويا مطالب وموضوعات سايت دارند بيان واينجا مطرح كنند.دوستان لطف كنند طرح مطلب بدون حاشيه اضافي ودر جهت ارتقاء عملكرد سايت باشد.

مدت زيادي هست كه سعي مديران وناظمين سايت اين هست كه مهمترين عنوان ها در اول هر بخش باشدتا دوستان با صرف كمترين وقت بتوانند به موضوع مورد نظر خودشان برسند.مدتي هست كه سوالات خارج از موضوع مربوط به خودش كم شده واين جاي تقدير وتشكر از كاربران دارد . دوستان تازه وارد هم لطف كنند و سوالاتشان را در بخش مورد نظر قرار بدهند وقبل از طرح سوال اول موضوعات قبلي را يك مطالعه اي بفرمايند چون جواب اكثر سوالات در اين چند سالي كه از تاسيس اين سايت مي گذرد داده شده است.

امضای محمدمهدی
خدایا ! به هرکه دوست میداری بیاموز که : عشق از زندگی کردن بهتر است
و به هر که دوست تر میداری بچشان که : دوست داشتن از عشق برتر

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۲/۰۹/۱۶، ۰۷:۵۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 2
سپاس‌ها: 82
33 سپاس گرفته‌شده در 11 ارسال
ارسال: #11
RE: پيشنهادات وانتقادات ويك خواهش
باسلام وتشکرازهمه دوستان؛بروبچه های انجمن؛مدیران سایت واساتیدکه لطف میکنن بدون هیچگونه چشمداشتی کلیه تجاربشونوبدون یک ذره غرضورزی بااینکه حتمابدون ‏شک برای بدست آوردن ویادگیریشون متحمل زیانهای مالی بسیاروگذاشتن وقت وتجربه کافی برای بالارفتن معلوماتشون شدن آنهارادراختیاربقیه کاربران وتازه واردان وتازه کارهایی م۳ من قرارمیدن اماباتوجه به تمام این حرفهامیخواستم پیشنهادی رادرقالب یک نکته بیان کنم:اکثرکاربران فقط وفقط هنگامیکه دچارمشکلی میشن میخوان بیان ودراولین فرصت جواب مربوط به بیماری یامشکلشونوبگیرن امابدلایل مختلف ازجمله وقت؛دسترسی به نت؛سهل انگاری ومسائلی ازاین قبیل حاضرنیستن تاپیکهای قبل حتی ارسالهاییکه درهمان صفحه مطرح شدن وحتماپاسخ وراهکاری دارن روبخونن درنتیجه به دلیل دلسوزی ویااینکه قاطعیت کافی ازطرف مدیران برای مجبورکردنشون واسه مطالعه وجودنداره مطالب ومسائل تکراری بیش ازحدی درباره یک موضوع ساده شکل میگیره که هم خسته کننده وهم به حاشیه رفتن موضوع را درپی داره لذاخواهشمندم مطالب اینچنینی حذف شه تاالکی بحث طولانی ومنحرف نشه که من تازه کارازراه نرسیده بخوام بدون اینکه وقت کافی صرف جستجودرسایت کنم سوالمومطرح ودراولین فرصت جوابموبگیرم؛بنظرمن حقیربارعایت همین موضوع ساده که همه به آن اذعان دارندهم مطالب پرتنوعتر؛جالبتر؛جدیدترودرنتیجه پربازدیدترمیشن؛ازهمه مهمتراینکه مطالب وموضوعات تکراری باعث دلسردی بازدیدکنندگان ودیگرکاربران نمیشه وانشاالله همگی مشارکت بیشتری درموضوعات ومسابقات سایت داشته باشیم.
باتشکرازهمه معذرت میخوام که پرحرفی وزیاده گویی کردم.
۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۰۳:۳۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دیپلم
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 78
69 سپاس گرفته‌شده در 27 ارسال
ارسال: #12
با سلام به نظر من اقا مصطفی به نکات خیلی خوبی اشاره کردن.
اگه مطالب تکراری حذف بشه خیلی بهتره.مثلا تاپیکی که 40-50یا 60 صفحه داره کاربر وقت نمیکنه کل صفحات رو بخونه و در اخر میاد سوال خودشو مطرح میکنه تا به جواب برسه.اگه مطالب مهمتر و کلی بمونه بهتره.
1 خواهشم از دوستانی ک به عضویت انجمن در اومدن دارم که قبل از هر کاری قسمت اموزش استفاده از انجمنو بخونن.تا بتونن سوالاتشونو در جای مربوط به خودش بپرسن تا دوستانم بتونن بهتر جواب بدن.البته قصد بی احترامی به کسی ندارم و دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم.
نیتم بهتر شدن روز به روز این انجمنبا کمک شما استادان و دوستان عزیز هست
موفق باشید
۱۳۹۳/۰۱/۲۹، ۱۱:۳۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 14
سپاس‌ها: 283
684 سپاس گرفته‌شده در 226 ارسال
ارسال: #13
سلام. این عکس آواتار آقای عبادی واقعیه یا فوتو شاپه ؟
۱۳۹۳/۰۱/۳۰، ۰۸:۱۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
**
عضویت ویژه

lisans
اعتبار: 12
سپاس‌ها: 747
1124 سپاس گرفته‌شده در 410 ارسال
ارسال: #14
باسلام خدمت اساتید محترم به خصوص استاد بخشی که بسیار از مطالبشون بهره بردم...انتقاد و پیشنهاد در اندازه ی این حقیرنیست فقط خواستم از جناب بخشی و اساتید تشکر کنم و پوزش و رخصت بطلبم راجع به پاسخ هایی که به برخی سوال های دوستان میدهم...امید است موجب آزردگی خاطر شما عزیزان نشده و اگر اشتباهی رخ داد صمیمانه پذیرای پاسخ و نظرات اساتید محترم هستم...ممنون
۱۳۹۳/۰۱/۳۰، ۰۷:۱۶ ب.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #15
سلام
از همه دوستان به خاطر محبتشون تشكر مي كنم.اين سايت متعلق به همه دوستداران پرنده هست واگر من اينجا حضور دارم به خاطر كسب افتخار خدمت به شماست. من شخصا دوست دارم كه همه دوستان توي مباحث شركت كنند.همه دور هم از تجربيات هم استفاده مي كنيم.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۱/۳۱، ۰۶:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
**
کاربر افتخاری

لیسانس
اعتبار: 19
سپاس‌ها: 319
1096 سپاس گرفته‌شده در 326 ارسال
ارسال: #16
با سپاس و تشکر از تمام اساتید.کاش همه مثل آقای بخشی از تجربیاتشون میگفتن و بقول معروف هرچی تو چنته داشتن رو میکردن من حس میکنم خیلی از دوستان هنوز تمامی داشته هاشونو رو نکردند امیدوارم که همه بکمک هم بتونیم مثل کشورهای دیگه تو زمینه پرنده بازی حرفی واسه گفتن داشته باشیم.تا وقتی یک حرفه در انحصار باشه پیشرفت نخواهد کرد.
امضای ahoora_3
نقل قول:
عمل کننده باش نه پیرو اعمال
۱۳۹۳/۰۱/۳۱، ۰۷:۰۰ ق.ظ
سوابق نقل قول
ناظم انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 14
سپاس‌ها: 283
684 سپاس گرفته‌شده در 226 ارسال
ارسال: #17
سلام آقای بخشی من هم البته با اجازه شما با اینکه خودم هزارانسوال دارم اگه سوالی رو از ارسالهای قبلی دوستان پاسخشو یاد گرفته باشم ویا حداقل تجربه کمی در خصوص اون سوال داشته باشم میدم .امیدوارم جسارت به اساتید گرامی وعلی الخصوص ناظمین نباشه به عنوان مثال در ارسال 140 بخش چربی ودرمان آن یکی از دوستان سوالی پرسیدند که من چون صفح رو رفش نکردم دیر پاسخ فرستادم پاسخ 142 در حالی جناب بخشی در ارسال 141 پاسخ این سوالو دادند.. به هر حال به نظرم این پاسخ دادن به اشتراک گذاشتن تجربیاته اگه جسارت میشه بزرگان سایت من رو ببخشند.
۱۳۹۳/۰۱/۳۱، ۰۸:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #18
سلام خدمت همه بزرگواران
با عرض تشكر از همه كساني كه اينجا حضور دارند.از همه سروران عزيز كه سوالي در مورد پرندگان خودشان دارند خواهش مي كنم سوال هايي را مطرح كنيد كه جوابش را پيدا نمي كنيد.در ضمن املاي كلمات وجمله بندي ها را رعايت فرماييد در غير اين صورت وبا عرض معذرت سوال هاي سرسري وبا املاي غلط حذف مي شوند.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۲/۰۱، ۱۰:۱۹ ق.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

فوق لیسانس
اعتبار: 3
سپاس‌ها: 255
389 سپاس گرفته‌شده در 84 ارسال
ارسال: #19
تشکر و یک گلایه
با عرض سلام خدمت گردانندگان محترم انجمن
خدمتتان عرض کنم که پس از تغییر مدیریت تغییرات فراوانی در انجمن به وجود آمد که بدون اغراق تقریبا همه ی آنها مثبت بود. اما یکی از این تغییرات خیلی برای بنده مثبت نبود.
بنده یک تاپیک ایجاد کرده بودم به اسم   فروش قناری های من که در طول فصل پرورش و عرضه ، یکی یکی یا چند تا چند تا قناری هام رو برای فروش معرفی می کردم و در همون تاپیک در موردشون بحث می شد و مثلا اگر دوستی حیوونی از من می خرید و نتیجه ی خوبی می گرفت ، همونجا عنوان می کرد که برای من خیلی ارزش داشت. یا مثلا دوستان با تجربه تر نظرشون رو راجع به قیمت یک حیوون خاص همونجا می گفتند و یک آرشیو و تاریخچه ی خوب از حیوونایی که فروخته بودم یا می خواستم بفروشم جمع و جور شده بود و اینجور که یادمه تعداد بازدیدهاش و پاسخ هاش هم قابل توجه بود. ولی یک روز اومدم و دیدم که تاپیکی که اون همه براش زحمت کشیده و عکس و اطلاعات گذاشته بودم، یکهو پاک شده و اثری ازش نیست و کلا سیستم عوض شده. با وجودی که از این شرایط دلخور شده بودم، باز هم در سیستم جدید یک آگهی دادم. ولی سیستم جوریه که با عنوان شدن آگهی جدید، آگهی قبلی فراموش میشه و خیلی برای کسی که می خواد دراز مدت و تعداد بالا کار کنه کاربرد نداره. همین باعث شد که با وجودی که این سایت رو حرفه ای تر می دونم و بیشتر دوستش دارم، مجبور بشم آگهی هام رو توی سایت های رایگانی مثل نیاز روز یا همشهری بذارم.
ببخشید که پرگویی کردم.ولی امیدوارم مدیران عزیز در این سیستم تجدید نظر کنند تا بخش خرید و فروش دوباره مثل گذشته پویا و پر رونق بشه.
ممنون

۱۳۹۳/۰۲/۰۵، ۰۶:۵۸ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: محمدمهدی ، hassanpour
مدیرکل

ليسانس
ارسال: #20
سلام
جناب كريمي بهتون خداقوت ميگم وبراي خودتون وقناري هاتون آرزوي سلامتي دارم. چندتا نكته خدمتتون تقديم مي كنم:
1- به جرات ميگم كه نوع فروش شما در اين سايت يك استثنا بود وبه همين خاطر اين جوري شد.
 2- هنوز هم امكانش هست كه شما قناريهاتون را معرفي كنيد.شما با مسوليت من توي قسمت آلبوم رایگان معرفی پرندگان متعلق به کاربران يك موضوع براي خودتون ايجاد كنيد وقناري هايي كه قصد فروشش را داريد بدون ذكر قيمت فقط معرفي كنيد وعنوان كنيد هر كس هر كدام را كه پسنديد پيام خصوصي بهتون بزنه.
3- اكثر كاربرها مثل شما نيستن وهر از مدتي كسي براي فروش اقدام ميكنه. به همين خاطر نميشه كه هركسي براي فروش پرنده هاش يك موضوع جدا ايجاد كنه.

امضای محمدمهدی

دكتر علي شريعتي
۱۳۹۳/۰۲/۰۶، ۰۷:۱۴ ق.ظ
سوابق نقل قول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان