زمان کنونی: ۱۴۰۳/۰۲/۳۰، ۰۵:۱۷ ق.ظ درود مهمان گرامی! (ورودثبت نامورود با فیسبوکورود با گوگل پلاس)

مکمل غذایی چکاوک

*
کاربر انجمن

0
اعتبار: 2
وضعیت : آفلاین
سپاس‌ها: 9
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #1
مکمل غذایی
سلام
نظر دوستان در مورد مکمل غذایی چکاوک چیه آیا کسی از دوستان از اون استفاده کرده اگه استفاده کردید به چه مقدار در طول روز برای قناری و سهره نیاز است ؟ با تشکر
۱۳۹۰/۰۷/۰۸، ۰۱:۱۰ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: سميرا
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 87
22 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #31
RE: مکمل غذایی
اگه من جای شما بودم موقعی که مکمل جلوشون میزاشتم دونخوریو بر میداشتم . یواش یواش عادت میکنن.
۱۳۹۱/۰۵/۱۹، ۱۲:۰۵ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: DRaiush
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 48
سپاس‌ها: 655
1270 سپاس گرفته‌شده در 355 ارسال
ارسال: #32
سلام
آقا پدرام با نظر شما مخالفم
به نظر من بر عکس پرنده های دیگه قناری پرنده ای نیست که بشه با گرسنگی چیزیو بهش تحمیل کرد
سیستم بدنی قناری و متابولسمش طوری هست که عکس العمل خیلی سریع نسبت به شرایط محیطی و غذایی نشون میده
خصوصا برای جوجه ها

به نظر من آقا نوید باید مقداری از مکمل هایی که خودشو قبلا تهییه میکردن رو با این مکمل ترکیب کنند
در صورت امکان کمی نبات کوبیده شده بهش اضافه کنند تا مزاج و اشتهای قناری تحریک بشه و این ترکیب رو به قناری هاشون بدن تا کم کم عادت کنند
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۵/۲۰، ۰۸:۵۱ ق.ظ، توسط esfahan-canary.)
۱۳۹۱/۰۵/۱۹، ۰۴:۰۲ ب.ظ
سوابق نقل قول
*
کاربر انجمن

دانشجو
اعتبار: 1
سپاس‌ها: 87
22 سپاس گرفته‌شده در 14 ارسال
ارسال: #33
ممنونم دوست عزیز ولی در رابطه با قاطی کردن با نبات به نظرتون زیادش ضرری نداره واسه پرنده؟
۱۳۹۱/۰۵/۱۹، ۱۱:۵۷ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 48
سپاس‌ها: 655
1270 سپاس گرفته‌شده در 355 ارسال
ارسال: #34
سلام
نه
میزان نبات کوبیده یا آسیبا شده که با مکمل اصلی ترکیب میشه 1 به 10 باید باشه
صرفا ب خاطر شیرینی که داره محرک محسوب میشه
مثل عسل که بعضی ها پیشنهاد میدن
ضمن طبع گرمی که داره ،مضر نیست
۱۳۹۱/۰۵/۲۰، ۰۸:۵۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: Navid_IT ، nazmi ، langarood
*
کاربر انجمن

لیسانس
اعتبار: 37
سپاس‌ها: 435
1988 سپاس گرفته‌شده در 432 ارسال
ارسال: #35
باسلام خدمت دوستان عزیز

من در فصل جوجه داری گذشته حدود 12 جوجه رو با این مکمل تغذیه کردم .
اولا نر و ماده از روز اول به این غذا علاقه زیادی نشون دادن بطوریکه تا ظرف غذا رو میذاشتم بلافاصله
شروع بخوردن میکردن .
در ثانی این سری جوجه هام درشت تر از قبلی شدن و از سلامتی چشمگیری برخوردارن .من برای
تهیه غذای آماده هر بار 3 تا 4 قاشق چایخوری از این مکمل به بقیه مواد اضافه میکردم. در ضمن هنوز
هم هفته ای یکبار برای تمام قناریهام ازش استفاده میکنم و راضیم .

موفق باشید .
۱۳۹۱/۰۵/۲۰، ۱۱:۴۵ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: nazmi ، DRaiush ، langarood ، hamid@line
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
سپاس‌ها: 83
84 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #36
RE: مکمل غذایی چکاوک
سلام
نیم ساعت پیش مکمل من رسید از قبل هم تخم مرغ داشتم نصف قاشق چایی خوری اضافه کردم قناری ها تا گذاشتم خوردن . مرغ عشق هام هم همینطور.
دوستان فقط اشتباه منو نکنید کم خرید کنید.به نظر من هنگام خرید باید ذکر بشه که این محصول 6 ماه تاریخ مصرف داره تا لااقل 500 گرمی رو بخریم نه 1000 گرمی.حالا مجبورم به کفتر هایی هم که میان تو بالکن ارزن میخورن هم بدم.اون زبون بسته هام جوجه دارن خوب رشد میکنن.:)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۵/۲۶، ۱۰:۵۸ ق.ظ، توسط MSCanary.)
۱۳۹۱/۰۵/۲۵، ۱۱:۰۱ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: langarood ، hamid@line ، kanon1
*
کاربر انجمن

فوق دیپلم
اعتبار: 0
25 سپاس گرفته‌شده در 18 ارسال
ارسال: #37
خوب دوست عزیز اگه فکر میکنی زیاده اضافه اون رو بده به یکی که قناری داره تا اون هم استفاده کنه و فایده اش رو ببینه و اگه به دردش خورد بره بگیره
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۰۶/۰۲، ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط باقر.)
۱۳۹۱/۰۶/۰۲، ۱۱:۳۷ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

سپاس‌ها: 48
56 سپاس گرفته‌شده در 32 ارسال
ارسال: #38
دوستان سلام
برای زودتر اماده شدنقناری برا جفت گیریمیشه ازش استفادهکرد؟
تواینفصل که پرریزی تمومه و دیگه داریم ب فصل جوجهکشی نزدیک میشیم شما به همراه مکمل چیه ب قناریتون میدین مخصوصا برا ماده ها و اماده شدنشن
۱۳۹۱/۰۶/۰۷، ۰۴:۱۴ ب.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:
*
کاربر انجمن

---
سپاس‌ها: 17
83 سپاس گرفته‌شده در 23 ارسال
ارسال: #39
البته دوستاني كه از مكمل چكاوك در جيره غذايي پرندگان خود استفاده مي كنند در مخلوط كردن مكمل چكاوك با مواد ديگر به اين نكته دقت كنند كه مكمل چكاوك طبع گرم دارد و در فصول گرم سال در استفاده از آن زياده روي نكنند به دلايل مختلفي همچون آماده سازي سريعتر جفتها براي توليد مثل. چون استفاده زياد آن در فصول گرم سال ميتواند موجب بروز بيماريهايي همچون جوش زدن كنار منقار پرنده شود. پيشنهاد مي كنم در فصل گرم در هفته دو بار در جيره غذايي پرنده خود استفاده نماييد. مخلوط كردن مكمل با موادي كه خود آنها نيز طبع گرم دارند ميتواند شدت گرم بودن مكمل را افزايش دهد و لازم است حتما در استفاده از آن زياده روي نشود . استفاده صحيح از مكمل چكاوك تاثيرات بسيار چشمگيري در رشد و سلامت پرندگان شما دارد. در برگه ي راهنماي موجود در بسته هاي مكمل پيشنهاداتي در ارتباط با نحوه ي استفاده از آن آمده كه توجه و رعايت اين نكات مفيد است.
دوستاني كه مكمل چكاوك را در يخچال نگهداري مي كنند توجه فرمايند كه اين كار اشتباه است و موجب نم دار شدن و چسبندگي در مكمل مي شود و ميتواند موجب خرابي و بيماري در پرنده شود. براي نگهداري از مكمل فقط آن را در مكاني كه هواي خشك و خنك دارد و به دور از نور خورشيد نگهداري نمايند. به تاريخ انقضاي آن نيز توجه داشته باشيد. اين مكمل به منظور طبيعي بودن مواد موجود در آن از ساير نگهدارنده هاي شيميايي در مخلوط مواد آن استفاده نشده و به همين خاطر مدت زمان انقضاي آن از تاريخ توليد فقط 6 ماه مي باشد
۱۳۹۱/۰۶/۰۸، ۱۱:۵۶ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط: ali_se65
*
کاربر انجمن

0
164 سپاس گرفته‌شده در 40 ارسال
ارسال: #40
البته دوستاني كه از مكمل چكاوك در جيره غذايي پرندگان خود استفاده مي كنند در مخلوط كردن مكمل چكاوك با مواد ديگر به اين نكته دقت كنند كه مكمل چكاوك طبع گرم دارد و در فصول گرم سال در استفاده از آن زياده روي نكنند به دلايل مختلفي همچون آماده سازي سريعتر جفتها براي توليد مثل. چون استفاده زياد آن در فصول گرم سال ميتواند موجب بروز بيماريهايي همچون جوش زدن كنار منقار پرنده شود. پيشنهاد مي كنم در فصل گرم در هفته دو بار در جيره غذايي پرنده خود استفاده نماييد. مخلوط كردن مكمل با موادي كه خود آنها نيز طبع گرم دارند ميتواند شدت گرم بودن مكمل را افزايش دهد و لازم است حتما در استفاده از آن زياده روي نشود . استفاده صحيح از مكمل چكاوك تاثيرات بسيار چشمگيري در رشد و سلامت پرندگان شما دارد. در برگه ي راهنماي موجود در بسته هاي مكمل پيشنهاداتي در ارتباط با نحوه ي استفاده از آن آمده كه توجه و رعايت اين نكات مفيد است.
دوستاني كه مكمل چكاوك را در يخچال نگهداري مي كنند توجه فرمايند كه اين كار اشتباه است و موجب نم دار شدن و چسبندگي در مكمل مي شود و ميتواند موجب خرابي و بيماري در پرنده شود. براي نگهداري از مكمل فقط آن را در مكاني كه هواي خشك و خنك دارد و به دور از نور خورشيد نگهداري نمايند. به تاريخ انقضاي آن نيز توجه داشته باشيد. اين مكمل به منظور طبيعي بودن مواد موجود در آن از ساير نگهدارنده هاي شيميايي در مخلوط مواد آن استفاده نشده و به همين خاطر مدت زمان انقضاي آن از تاريخ توليد فقط 6 ماه مي باشد

سلام دوست من
من این مکمل رو پارسال دو بسته 500 گرمی خرید کردم ، یکی از بسته ها رو پارسال استفاده کردم و یکی از بسته ها رو اصلا پلمب باز نکردم . آیا امسال می توانم از بسته دوم که هنوز پلمب است استفاده کنم یا فاسد شده .
در ضمن هر جای این قوطی بسته بندی رو من نگاه کردم تاریخ تولید ندیدم .
آیا از تاریخ تولید 6 ماه زمان است برای انقضاء یا از زمانی که درب قوطی برای اولین بار باز می شود .
ممنون
۱۳۹۱/۰۹/۲۵، ۱۲:۵۲ ق.ظ
سوابق نقل قول
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عرضه مکمل های غذایی برای قناری و کبوتر canaryalireza 0 1,962 ۱۳۸۹/۱۱/۱۲، ۰۷:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: canaryalireza

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان